خیلی ها دوست دارند بازی بسازند اما نمی دانند که از کجا شروع کنند و با چه موتوری بازی بسازند.

من در این پست می خوام چند مورد از بهترین موتور های بازی سازی برای ساخت بازی های دو بعدی رو بهتون معرفی کنم.

1. گیم میکر استودیو

گیم میکر استودیو یک موتور بازی سازی معروف و به شدت گرون هست (البته تو ایران هیچی ارجینال نیست، پس می تونید رایگان دانلودش کنید).

شما با این موتور می تونید بدون نیاز به بلد بودن برنامه نویسی بازی بسازید (با کشیدن و انداختن).

2. گادوت انجین

گادوت انجین یک موتور متن باز و رایگان هستش که شما برای هیچ چیز هیچ مبلغی رو به شرکت سازنده اون نمی پردازید.

شما با این موتور هم می توانید بازی دو بعدی بسازید و هم بازی سه بعدی.

البته شما در این موتور به برنامه نویسی نیاز پیدا خواهید کرد (زبان این موتور GDscript هست).

3. کنستراکت 2

خیلی از بازی سازان کنستراکت 2 را پیشنهاد می کنند. این موتور بازی سازی یکی از محبوب ترین موتور های بازی سازی هست و هر کسی که تا به حال از این موتور استفاده کرده عاشقش شده.

شما با این موتور می توانید بازی های دو بعدی فوق الاده ای درست کنید.

امیدوارم مفید واقع شده باشه.

خداحافظ تا پست بعد.

اسپرایت شوالیه علیه نامیرا

دانلود بازی تونل مرگ

سورس بازی دانجن (پایتون)

بازی ,موتور ,های ,سازی ,  ,هست ,این موتور ,بازی سازی ,دو بعدی ,با این ,شما با

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دانلود خلاصه کتاب نظام اقتصادی صدر اسلام هادی غفاری projectonlin املاک بزرگ وردآورد نمونه سوالات متون فقه ۳ حقوق عمومی و بین الملل آشپزخانه من وقتی ماهی سیاه کوچکی برایت مینویسد... وبلاگ رسمی تفسیر طاهر آن روی من قیمت موبایل بازی